logo

promocyjny

FILMY PROMOCYJNE I REKLAMOWE

Film promocyjny i reklamowy jest obecnie niezbędny do kreowania marki. Strony internetowe i portale społecznościowe są doskonałym medium, aby pochwalić się swoją działalnością. Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu filmów promocyjnych sprawi, że szybko znajdziemy odpowiedni sposób, aby atrakcyjnie przedstawić twoją firmę, produkt czy usługę. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my stworzymy scenariusz, zorganizujemy plan zdjęciowy, nagramy materiał i przygotujemy film gotowy do publikacji.

Co nas wyróżnia?

Etap planowania jest bardzo ważny, więc wspólnie ustalimy założenia filmu, zarys scenariusza i zakres dodatkowych elementów filmu takich jak ewentualni aktorzy, charakteryzacja, animacje, nagranie lektorskie. Dokładamy wszelkich starań, aby film reklamowy czy wizerunkowy w pełni odzwierciedlał jakość i wartości jakimi charakteryzuje się Twoja działalność, więc osoby, z którymi współpracujemy to profesjonaliści.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, od kranu filmowego i systemów stabilizacji pozwalających na osiągnięcie efektownego ruchu, poprzez kamery zapewniające kinową jakość, po drona dającego nam wiele możliwości ujęć z powietrza.

Od 10 lat specjalizujemy się w filmach przemysłowych i medycznych i w tych branżach mamy już wieloletnich klientów. Inne branże, które przedstawialiśmy okiem naszych kamer to: edukacja, coaching i szkolenia, budownictwo, geodezja, rolnictwo, budowa i serwisowanie maszyn, kosmetologia.